AMOS DESIGN – továrna na absolutno

Firma A.M.O.S. s.r.o. (od roku 1995 působí pod názvem AMOSDESIGN) byla v roce 1990 založena architektem Vladimírem Ambrozem, jako obchodní společnost pro obor interiér. Později firma přešla na vlastní výrobní kapacity a také vlastní montáž.

Poskytujeme svoji zkušenost a znalosti pro zdárné zrealizování často velmi komplikovaných částí Vašich záměrů. Umíme komunikovat na odborné úrovni a víme, že každý projekt je jiný. Důkazem naší úspěšnosti jsou stovky realizovaných projektů a množství nových nebo obnovených interiérů. 

Firma se specializuje na nejvyšší standard při dodávkách interiérů v nejrůznějších typech objektů. Realizuje kompletní dodávky interiérů pro klienty s často protichůdnými požadavky. Svými realizacemi obohatila firma AMOSDESIGN mnoho objektů státní i soukromé sféry doma i ve světě.

Komunikujeme s nejlepšími českými, slovenskými i světovými architekty: Snohetta,Zaha Hadid architects, Benoy,  ADR, AI DESIGN, APLUS, DaM, Jakub Cigler architects, CHALUPA ARCHITEKTI, Chapman Taylor, Kyzlink architects, OLGOJ CHORCHOJ, GFI, JANČINA, SIEBERT+TALAS a další.

Firma je autorizovaným zpracovatelem materiálu DuPont™ CORIAN® a vlastníkem certifikátu Quality Network firmy DuPont a certifikátu firmy LG pro materiál HIMACS. Disponujeme certifikátem ISO 14001 Vynikající výsledky, které v oboru realizace interiérů dosáhla, jsou kombinací nejnovějšího strojového vybavení  a technologické zdatnosti týmu firmy kombinované s tvůrčími schopnosti pracovníků společnosti a dosahují světové úrovně.

Výsledky práce našeho Design studia byly pravidelně a s úspěchem prezentovány na zahraničních veletrzích: Salone Internazionale del Mobile Miláno, Intersedie Udine, 100 % DESIGN Londýn, Maison et Objet Paříž, ICFF New York.